(123) 456-7890 info@yourdomain.com

Marka Hörmann

Spółka Hörmann od lat pasjonuje się dziedziną budowlaną oraz jest najogromniejszym przemysłowcem bram garażowych, jak również napędów. Firma Hörmann jest spółką rodową funkcjonującą na przestrzeni dziesięcioleci. Przedstawia warunek współczesnych rozwiązań oraz najdoskonalszej jakości towarów.

Firma Hörmann jest prowadzona już przez trzecie oraz czwartą generację wnuków jak również prawnuków inicjatora marki, Augusta Hörmann.

Partnerami odnoszącymi osobistą odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Grupa Hörmann Polska sp. z o.o. jest od 1992 roku. Czołowa siedziba spółki mieści się w Komornikach pod Poznaniem. We wspomnianym obszarze poza sekretariatami bazy, mieszczą się także przechowalnie o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Nadto, marka ma cztery delegatury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W sumie marka werbuje w nich ponad stu wysoko wykwalifikowanych pracowników. Firma Hörmann Polska sp. z o.o ma gęstą sieć wspólników handlowych na obszarze całego państwa. Zapewnia ona błyskawiczny i profesjonalny serwis jak też poświadcza odpowiednią, umiejętną obsługę kontrahenta.