(123) 456-7890 info@yourdomain.com

Naprawa ogumienia

Problem zdaje się prosty. Lecz tymczasem przez nas odpuszczany. Modernizowanie ogumienia rzutuje faktycznie na komfort i spokój w momencie podróżym, dlatego nie bez przypadku staramy się go właściwie pokazać. Wielokrotnie pytamy dookoła, co możemy urzeczywistniać sami w momencie serwisowania opon? Otóż, koniecznie nie trzeba zużywać starych opon. Zniszczone opony często mają uszkodzenia w szczelinach protektora lub na bokach ogumienia.

Pęknięcia zwykle są przyprawione działaniem promieni słonecznych oraz przy ewentualności wyróżnionych czynników atmosferycznych. Zawsze podczas konserwowania opon podpowiada się, żeby nie instalować naszych opon nie za starych a w tym wypadku winniśmy to komunikować z wykwalifikowanym serwisem.

Jeśli nie jesteśmy ufni jaka była nasza data produkcji ogumienia, wtedy należy odczytać datę DOT wyłuszczoną na boku opony. Pojedyncza z kolei liczba obrazuje tydzień oraz rok wyprodukowania ogumienia. Istotne jest troszczenie się przywołane akcenty, ponieważ w najmniej wypatrywanym czasie przypuszczalnie może zepsuć się nam opona bądź rozkleić się w czasie jazdy lub wyczekiwanych wczasów letnich.