(123) 456-7890 [email protected]

W jaki sposób wybrać drzwi zewnętrzne

Nasza firma od lat pasjonuje się instalacją samosterujących drzwi rozsuwanych w mieszkaniach miejskich. Dajemy fachową obsadę, zacząwszy od samego zaprojektowania drzwi przez ich przygotowanie, przywóz oraz montaż.

Nadprogramowo, wszystkie nasze wyniki są zabezpieczone dozgonną gwarancją. Sprzedaż naszych artykułów utrzymujemy w obszarze całego kraju. To co ujmuje nasze samoczynne drzwi, to wyjątkowe ich wykończenie.

silnik naszych drzwi przesuwnych został tak skonstruowany ażeby zapewnić jak najmniejszą wysokość montażową, dzięki której jest możliwe zręczne schowanie silnika w fasadzie. Takie podejście zwiększa pożytki stylowe całych drzwi.

Nadto mała wysokość montażowa wspiera rozbudowanie wielkości przejścia, a drzwi stają się super użyteczne. Z pomocą modułowej koncepcji drzwi jesteśmy w stanie widocznie zminimalizować czas produkcji montażu. Niewyobrażalną wartością naszych drzwi jest wielofunkcyjna płyta montażowa, jaka pozwala na przymocowanie silnika na którymkolwiek rodzaju ścian albo elewacji. Już dzisiaj zachęcamy Ciebie do naszych salonów, w jakich mieści się pełna panorama naszych produktów.

Wspólnie z nami uda się Tobie wytypować olśniewające drzwi automatyczne przesuwne do któregokolwiek mieszkania.