(123) 456-7890 info@yourdomain.com

Zobacz możliwości przyczep do samochodów ciężarowych.

Nasza spółka od lat profesjonalizuje się w prefabrykowaniu przyczep ciężarowych.

Nasze przyczepy są tworzone z odpowiedniej gatunkowości tworzyw. Zadbaliśmy o trywialne detale. Burty naszych przyczep są aluminiowe, lecz, powierzchnia transportowa przyczepy została wymyślona ze sklejki antypoślizgowej, w tym na dobitkę, wodoodpornej.

Podłogi w naszych przyczepach są urzeczywistniane z pokaźnej klasy blachy stalowej ocynkowanej, aluminiowej bądź powiązania płyty sklejkowej z blachą stalową ocynkowana lub aluminiową. Dodatkowo, w każdej z przyczep są przyłączone rączki ładunkowe, tak aby w jasny patent było można rozwozić wszelkich sortów tworzyw.

Na specyficzne obstalunki kładziemy na przyczepach plandeki i stelaże. Każda z naszych przyczep jest zagospodarowana w podjazdy i wciągarki, dzięki takiemu rozwiązaniu nasze przyczepy mogą zarazem służyć jako przyczepa ciężarowa i laweta. Z naszej oferty rekomendujemy przyczepę uchylną, uwzględniającą aparat siłownika hydraulicznego, podówczas przyczepa może służyć jako laweta do odwozu środków lokomochi, ponadto do przewozu wszystek automatów specjalistycznego pożytku.

Moblizujemy Państwa do zapoznania się z supernowoczesną propozycją jak też, skorzystania z promocji.