(123) 456-7890 [email protected]

Najskuteczniejsze lasery do epilacji

Kluczowym a także jednocześnie szczególnie często używanym laserem do depilacji jest laser IPL, jaki kształtuje fale optyczne o panoramicznym zakresie. Właściwie nie do końca ta struktura oznaczana bywa laserem, bowiem występuje tu zjawisko fototermolizy selektywnej, wówczas wysyłane bywają promienie optyczne rozpraszane w różnorakie strefy o wielostronnej wielkości. Laser powinien mieć stale ustawianą moc i spoistość energii, w innym okoliczności prawdopodobnie może sprawić oparzenie naskórka. Mankamentem przywołanego lasera bywa niepokaźna wydolność i bardzo realne poparzenia przy niezdarnej eksploatacji. Nadto, żeby efekt był dostrzegalny potrzebne bywają bardzo częste odwiedziny w gabinecie medycyny estetycznej.

Szczególnie przekonującą mocną stroną powyższego lasera jest nieodczuwalny nakład pieniężny zabiegu jak również ogromna dostępność w nieomal każdorazowym gabinecie kosmetycznym. Kategorycznie dogodniejszą technologią lasera bywa skonsolidowanie IPL z RF tytułowanym E-light, inaczej ujmując skupienie wiązek optycznych z mocą strug radiowych.

W związku z tym zadanie lasera posiłkuje się na wzmocnieniu i dopełnieniu fal świetlnych prądem zmiennym co wzmaga produktywność zabiegów. Dzięki temu przy użyciu przywołanego lasera nie bywa istotny barwa owłosienia, gdyż oddziałuje on na melaninę a nie na pojedynczy włos.